info@is-mic.com

0(216) 519 4898

Alternatif Proje Finansman Çözümleri Hizmeti

Şirketler faaliyetleri ve yatırımlarıyla ilgili finansman ihtiyaçlarını genel olarak öz kaynak kullanımı veya banka kredisi yoluyla karşılamaktadır. Ancak bu finans kaynaklarının haricinde bunlara hem tamamlayıcı hem de alternatif oluşturabilecek ciddi devlet destekleri mevcuttur. Bu destekler genel başlıklar altında, Yönetim, Yatırım ve Ar-Ge konularında yapılan proje ve yatırımlara destek olacak şekilde dizayn edilmiştir. 

Kısa, orta ve uzun vadeli yatırım ve harcama planlarınıza göre alternatif finansman kaynaklarından yararlanmanız konusunda faaliyet planı yapar, bu konudaki uzmanlarımızla birlikte bu desteklerden en etkin şekilde yararlanmanız konusunda size danışmanlık veririz. Bu sayede yatırımlarınızı çok daha uygun bir şekilde finanse ederek ciddi miktarda tasarruf ve hatta nakit girişi sağlatırız.

TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansları, AB Fonları gibi çeşitli kurumların vermiş oldukları bu destekler iyi bir planlama ve yönetimle firmaların yatırımlarında kullanabilecekleri 
Alternatif Finansman olarak dizayn edilir ve devreye alınır.

Bu Hizmetler sayesinde,
  • Yıllık yönetsel olarak yapacağınız satış pazarlama faaliyetlerin giderleri,
  • ERP, MRP,  MPS, ve CRM projelerinin devreye alım ve uygulama giderleri,
  • Ar-Ge çalışmaları kapsamında modelleme, simülasyon yazılımları, bilgisayar, teknik personel, kalite kontrol ve test cihazlarıyla birlikte laboratuvar kurulumu ve teknik danışmanlık alımları gibi teknolojik ve katma değerli yatırım giderleri,
  • Yeni makine, otomasyon ve küçük ölçekli yapım işleri giderleri,
   Bir çok yatırıma Hibe ve Uygun Faizli, Uzun Vadeli Kredi seçeneklerinden oluşan bir planlama çerçevesinde, Kurumsal Finansman Danışmanlığı (Alternatif Finansman) ve Yatırım Danışmanlığı yaparak, yatırım maliyetlerinizi ciddi oranda azaltılırız.

E-bültenimize üye olun

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin :

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ.

Adres Cevizli Mh. Zuhal Cad. No 46/C
Ritim İstanbul AVM A3 Blok K:3 D:12
P.K: 34846 Maltepe/İstanbul
Telefon 0 216 519 4898
0 532 799 1432
Email info@is-mic.com
Takip Edin