info@is-mic.com

0(216) 519 4898

K-6) Profesyonel Site, AVM, İş Merkezi, Apartman Yönetimi


"ISMIC Danışmanlık Ailesi"  olarak  “ Biz Danışmanlık & Hizmet Şirketiyiz, İnsana ve Çevreye Değer Katarız.  Rezidans, Ofis, Konut Binaları, AVM, Karma Binalar, Site, Okul, Hastane, Hava Alanları vb yapılara proje hizmeti vermekteyiz.

Her yapı, Her işletme bizim için bir projedir. Her projenin kendine özgü kapsamı vardır. Hizmet vermeye başlamadan önce belirlenen kapsam doğrultusunda  işletmeye ve binaya özgü  Entegre Bina Tesis ve Enerji Yönetim hizmetleri,  İdari, Mali, Hukuki hizmetler, Güvenlik, Temizlik, Teknik, Bahçe Bakım onarım gibi operasyonel hizmetleri planlayıp, yetişmiş insan gücümüz ile en iyi şekilde destek sağlarız.

Mühendislik, peyzaj, hukuk, gayrimenkul bilgileri, estetik, işletme, teknik, iletişim, T.K.Y, Kaizen, proje metodolojisi  vb birçok disiplinle ilgili olduğu, neticede iyi bir know-how sahip olunması gerekeceği aşikar dır.
ISMIC Ailesi bu disipline ve bilgiye sahiptir. Bu disiplin ve bilgimizle Hizmet sunulan müşterilerimizde, öncelikle yüksek memnuniyet sağlamak ve bunun yanında insan ve doğal kaynakları doğru yönlendirerek verimliliği artıran pozisyonları yaratarak “ verimliliğin artırılması ile kar maksimizasyonu “ sağlamaktır.

Entegre Bina Tesis yönetimi olarak genelleştirdiğimiz hizmetlerimizin önemli bir ayağını, aidatların toplanması, takibi, aidat ve demirbaş tahmini işletme bütçelerinin gerçekçi bir şekilde hazırlanması, yönetim planlarının hazırlanması, Teknik yönetim sistemlerinin planlanması , Bahçe bakım ve düzenlemesi ve yukarıda sayılı diğer hizmetlerimiz yanında temizlik hizmetleri oluşturmaktadır.

Günün büyük çoğunluğunu çalışarak geçirdiğimiz ofislerimizin veya bürolarımızın yanında son dönemlerde ağırlıklı olarak zaman geçirdiğimiz yerler haline gelen AVM  ve benzeri yerlerin temizliği hijyen ve sağlığımız bakımından büyük önem taşımakla beraber, iş sağlığı ve güvenliği, asansör yönetmeliğine göre performanslarının takibi, merkezi ısıtma sistemlerinin doğru ve yönetmeliğe uygun faaliyetler sunmasını sağlayıcı tedbirleri sağlamaktan, enerji verimliliğine kadar bir çok hizmeti çalışma performansında olumlu etkileyecek müşteri memnuniyetini esas almaktayız.

Tüm bu hizmetleri sunarken, kurumsal bir işletmenin ciddiyeti ve sorumluluğu ile hareket ederek, Güven, Kalite ve İSG 'le ilgili tüm yeterliliğe sahip, verdiğimiz hizmetten dolayı personellerimizin mali mesuliyet sigortasının yapılmasına özen göstermekteyiz.

E-bültenimize üye olun

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin :

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ.

Adres Cevizli Mh. Zuhal Cad. No 46/C
Ritim İstanbul AVM A3 Blok K:3 D:12
P.K: 34846 Maltepe/İstanbul
Telefon 0 216 519 4898
0 532 799 1432
Email info@is-mic.com
Takip Edin