info@is-mic.com

0(216) 519 4898

Hakkımızda   

Küreselleşmenin sonucu olarak, sürekli değişen ve giderek daha rekabetçi hale gelen dünyamızda, kurum ve kuruluşların, kaynak ve zamanlarını optimum olarak kullanmaları zorunlu hale gelmiştir.

IS-MIC Danışmanlık, 30 yıllık deneyimi İle Profesyonel Yönetim hizmetlerini, tek çatı altında toplayarak, güven, kalite ve sorumluluk anlayışıyla sunan, verdiği diğer entegre hizmetlerle, size özel tamamlayıcı çözümler üreten, kendi alanında uzman, çözüm ortaklarıyla fark yaratan, inovatif bir danışmanlık şirketi olarak hizmet sunmaktayız.Şirketlerin esas kuruluş amacı kar elde etmesidir.

IS-MIC sıradan bir danışmanlık hizmeti değil, operasyonel tüm alanlarda, gerektiğinde operasyona da girerek,
 • Yönetim Danışmanlığı,
 • Yatırım Danışmanlığı & Fizibilite Etüdü Hizmetleri,
 • Müşavirlik Hizmetleri (Outsourcing),
 • Kurumsal Finans Danışmanlığı,
 • İnsan Kaynakları Danışmanlığı,
 • Turquality Danışmanlık Hizmetleri,
 • ERP İmplementasyonu & Proje Yönetim Hizmetleri,
 • Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı,
 • Ar-Ge Merkezi Danışmanlığı Hizmeti,
 • Devlet Destekleri ve Teşvik Uygulamaları,
 • Gayrimenkul İşletmeciliği,
Alanlarındaki çalışmaları ile şirketlere, Yönetim ve Kurumsallaşma çalışmalarında önemli katkılar sunmaktadır.

BİZ... Müşterilerimizin Çıkarlarını Kendi Çıkarlarımızın Üzerinde Tutarız
Titiz, hassas, disiplinli, gizlilik ilkelerine uygun ve öncelikle kendimizin gurur duyacağı, müşteri beklentilerini aşan sonuçlarla müşterilerimizi memnun ederiz. üstlendiğimiz projeleri yapabileceğimiz en etkin maliyetle en iyiyi amaçlayarak yürütmeye çalışırız.

Profesyoneliz
İnançlarımızı ve yaklaşımımızı gösteren en iyi gösterge davranış tarzımız ve çevremiz için oluşturduğumuz örnektir. Gerek çalışma alanımızda, gerek müşterilerimizin yerinde danışmanlık mesleğinin saygınlığını arttıracak şekilde davranırız. Dürüstlüğümüzden asla taviz vermeyiz. Bizler doğru olduğuna inandığımız projeleri yürütürüz.

Müşterilerimizin Bilgilerinin Gizliliğini Koruruz
Müşterilerden edindiğimiz bilgileri üçüncü kişi ve kurumlarla asla paylaşmayız. Yapmış olduğumuz iyi işlerin reklamını yapmak yerine müşterilerimizin başarısına odaklı çalışırız.

Yaratıcı ve Yenilikçiyiz
Tüm kadromuzla yaptığımız her işte yaratıcı, gelişmeleri sürekli yakından takip eden, araştıran, birbirimizi gelişim için hırslandıran, denemekten ve sınırları zorlamaktan korkmayan, daha iyisi olabileceğini unutmadan çalışırız. Biz önerilerimizi savunacak medeni cesarete sahibiz.

Yüksek Nitelikli Çalışanlarız
Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna hâkim, hem teorik hem pratik deneyimi olan, işini gerçekten seven, yaptıkları her işten gurur ve tatmin duymak isteyen, her biri ortak olmaya aday, yüksek nitelikli sürekliliği olan danışman kadro ile çalışırız.

Sürekli Gelişime İnanırız
Verdiğimiz tüm hizmetlerde her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak yarını mükemmelleştirmeye çalışırız. Performansımızı sayılarla ölçüp, gelişimimizi kanıtlar, yeni gelişim fırsatlarını yakalarız.Bizim işimiz, şirketlerin değerinin artmasına katkıda bulunmaktır. Bünyemizde yer alan farklı uzmanlıkların birbirini pekiştirdiğini, tamamladığını, müşterilerimize sağladığımız faydanın büyümesiyle daha güçlü bir yapı haline geleceğimizin bilincinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

E-bültenimize üye olun

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin :

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ.

Adres Cevizli Mh. Zuhal Cad. No 46/C
Ritim İstanbul AVM A3 Blok K:3 D:12
P.K: 34846 Maltepe/İstanbul
Telefon 0 216 519 4898
0 532 799 1432
Email info@is-mic.com
Takip Edin