info@is-mic.com

0(216) 519 4898

Turquality Destekleri

Tanıtım, Reklam ve Pazarlama Faaliyetlerinin Desteklenmesi,  Yurtdışı Birimlere İlişkin Giderlerin Desteklenmesi, Franchise Destekleri, Kurumsal Danışmanlık Destekleri, Lokasyon araştırması, Hukuk ve Belediye, vb. Giderlere İlişkin Destekler, Çevre, Kalite ve İnsan Sağlığına Yönelik Alınan Sertifikasyonlara İlişkin Destekler, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım ve Marka Tescil Harcamalarının Desteklenmesi, Moda /Endüstriyel Ürün Tasarımcısı ile Aşç ı/Şef Giderlerinin Desteklenmesi.

Şirketlerin hedef pazarlarında, destek kapsamına alınan marka/markaları ile ilgili olarak Tebliğ’de sayılan hususlara ek olarak gerçekleştireceği;
Pazar araştırması (segmentasyon, rekabet, imaj, algı, gizli müşteri, müşteri memnuniyeti, lokasyon, dağıtım kanalı, iletişim fiyat, vb. araştırmalar), Seminer, konferans, defile, vb.

Her türlü reklam panoları ve duvar reklamları, Periyodik mağaza dergilerinde yer alma Yabancı dilde hazırlanmış firma katalogları ile her türlü basılı iletişim malzemesi, Üretilen kataloglarla ilgili (tercüme bedeli hariç) her türlü giderler (yurtdışı edildiği takdirde desteklenir.), Sponsorluk, Marka-promosyon ajansı, Zincir marketlerin raflarına girebilmek için bir defaya mahsus ödenen listeleme bedeli, Elektronik ortamda tanıtım sitelerine verilen reklam, Ürünlerin satışa sunulduğu ve üzerinde, destek kapsamındaki markanın logosunun yer aldığı stand, soğutucu, vb.

E-ticaret sitelerine üyelik giderleri, Internet sitesi tasarımı, Fuar katılımı, Basın-Halkla ilişkiler, Doğrudan pazarlama (direct mailing), Çağrı merkezi hizmeti satın alınması, vb. Şirketlerin yurtdışında düzenlenen uluslararası nitelikteki fuarlara katılmaları halinde, fuardan önce ve/veya fuar esnasında gerçekleştirecekleri defile, kokteyl, show, multivizyon gösterisi, reklam panoları, dergi, gazete, TV, radyo ilanları ile fuar katılımına ilişkin stand dekorasyonu, nakliye ve fuar katılım bedeli gibi tüm reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine ilişkin harcamaları da destekler kapsamındadır.

E-bültenimize üye olun

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin :

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ.

Adres Cevizli Mh. Zuhal Cad. No 46/C
Ritim İstanbul AVM A3 Blok K:3 D:12
P.K: 34846 Maltepe/İstanbul
Telefon 0 216 519 4898
0 532 799 1432
Email info@is-mic.com
Takip Edin