info@is-mic.com

0(216) 519 4898

KARİYER

Yeniliklere Açık ve Biz Olmaktan Yanayız

   ISMIC yenilikçi yapısını, merak ve değişime inanmakla canlı tutar. Bu anlayış içerisinde, bir tarafta profesyonelliğe sıkı sıkıya bağlıyken, diğer tarafta değişime uygun fikirleri besleyecek bir çalışma ortamı ve iş süreci yönetimi anlayışını sürekli kılmaya çalışır. ISMIC büyüme ile “bir aradalığı” eş anlamlı değerler olarak kabul eder. Bu değerlerin özüne zarar vermesi muhtemel uygulamaları çalışma ortamından uzak tutmaya azami gayret gösterir.
   Şirketin kurumsal kültürünü besleyen “biz” bilincinin gereği olarak çalışanlarının ağır prim sistemleri ve katı yönetim anlayışları altında ezilmemesi adına bu türden baskıcı ve birlikteliği bozan uygulamaların karşısında dururken, aynı zamanda bu tür uygulamalara karşı gerekli hassasiyeti her zaman gözetiriz.

Referansın İyisi Kötüsü Olur

   ISMIC büyüme odaklı, yenilikçi, dinamik ve güven temelli bir yapıya sahip şirket olma yaklaşımı ile “olumlu referans”ın ışığında yol alır, bu doğrultuda ilerlemeyi kendine amaç edinir. Ürün satın alırken veya satarken, çalışma arkadaşlarını ve burs programlarını belirlerken her zaman referans odaklı iş anlayışla hareket eder. Ticari faaliyetlerinin devamlılığında ve yaptığı tüm işlerde, olumlu referanslar edinmeyi ilke edinmiştir.

Süreklilik Birlikten Kuvvet Alır

   ISMIC işten çıkarmanın, bir çalışanımızla yollarımızı ayırmanın şirketimizin ruhuna aykırı bir seçenek olduğuna inanır. Bu sebeple ISMIC kadrosunu, gelişime açık ve kariyerini uzun vadeli planlayan çalışanlarıyla sürekli kılmaya özen gösterir.
  • İş ve Hizmet odaklılık
  • Problem çözme ve insiyatif alma
  • Planlama ve zaman yönetimi
  • Amacın açık ve net olması
  • Takım çalışmasına bağlılık

ISMIC'ın bir parçası olmak ister misin?

E-bültenimize üye olun

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin :

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ.

Adres Cevizli Mh. Zuhal Cad. No 46/C
Ritim İstanbul AVM A3 Blok K:3 D:12
P.K: 34846 Maltepe/İstanbul
Telefon 0 216 519 4898
0 532 799 1432
Email info@is-mic.com
Takip Edin