info@is-mic.com

0(216) 519 4898

Proje Geliştirme Hizmetleri

Yeni ürün veya mevcut ürünlerinizi geliştirmek, kalite ve maliyet etkinliğini sağlamak istediğinizde ARGE departmanımızla birlikte firmanızla etkin bir iş birliği kurarız. Geliştirilecek ürün veya üretim süreci ile ilgili uzmanlarımızın bilgi ve deneyimi sizin pratik ve pazar odaklı yaklaşımınızla birleşerek inovatif ürün ve süreçlere dönüşür. Rekabet avantajı yaratarak rakipleriniz arasından sıyrılmak ARGE outsorucing çözümümüzle kolaylaşır. Dilerseniz uzun vadeli iş birliği dilerseniz de orta vadede bizim sizin için yapacağımız departman yapılandırmasına kadar ki süreçte birlikte çalışır ve sinerji yaratırız. 

Yeni yatırımlar, her zaman bilinmezi ve riski beraberinde getirir. Fırsatlarla riskler hep aynı kefede olduğundan uzman görüşü ve danışmanlığı çok değerli bir unsur olarak karşınıza çıkar. Yeni yatırımlarınızla ilgili Yatırım planlama ve yatırım gerçekleşene kadar olan yatırım yönetim sürecini proje planlama ve yönetim araçlarımızla yaparız. Bu sayede riskinizi azaltır, maliyet kontrolünüzü baştan iyi planlamayla başlayıp etkin proje yönetimimizle devam ettiririz.

Yönetim, kendi uzmanlık alanı olarak günümüzde çok büyük önem kazanmıştır. Genişleyen organizasyonlar ve artan iş süreçleri ve ağı yönetim tekniklerini uygulama noktasında zorunlu hale gelmiştir. Bu konuda uzman ekiplerimizle birlikte yönetim sürecinizin kilit bir taşı olarak stratejik planlama ve yönetim çözümleri sunmaktayız. Bilgi ve tecrübemiz, sonuç odaklı ve uzun vadede sürdürülebilir kar elde edebilen güçlü şirket olma yolunda size yol gösterecek, şirketinizi bizim kendi şirketimiz gibi görerek beraber büyütmemize olanak tanıyacaktır.

E-bültenimize üye olun

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin :

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ.

Adres Cevizli Mh. Zuhal Cad. No 46/C
Ritim İstanbul AVM A3 Blok K:3 D:12
P.K: 34846 Maltepe/İstanbul
Telefon 0 216 519 4898
0 532 799 1432
Email info@is-mic.com
Takip Edin