info@is-mic.com

0(216) 519 4898

Özel Güvenlik & Danışma - Kılavuz Eleman Hizmetleri

Kendi alanında uzmanlaşmış partnerleri aracılığıyla bu hizmeti sunan, güvenliğin stratejik öneminin bilincinde olan özel yetişmiş personeliyle kuruluşların yanı sıra, Rezidans, Site, AVM, İş Merkezi Apartman, Bina ve Tesislerin de güvenlik ihtiyacını karşılamaktadır.

Etkinliklerin gerçekleştirilmesiyle ilgili olarak, müşteri adına 5188 sayılı yasanın gerektirdiği izinler, ISMIC Partnerleri tarafından alınır ve bildirimler yapılır.Valilik ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünde gerekli yasal süreçler titiz şekilde takip edilerek sonuçlandırılır.

Güvenlik hizmeti 5188 Sayılı özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanun, bu kanunun tüzük ve yönetmenlikler çerçevesinde belirtilen Koruma, Güvenlik ve Eğitim hizmetlerinin yenilikçi, güler yüzlü, güvenilir ve sonuç odaklı bir anlayışla verilmektedir. Eğitime verilen önem doğrultusunda gerekli eğitimler verilerek, denetim olmazsa olmaz ilkemiz olduğundan gerekli denetimlerde Planlı ve Habersiz saha denetimleri yapılarak, Güvenlik hizmetinden en üst seviyede fayda sağlanmaktadır.

Rezidans, Site, AVM, Apartman, Bina Tesis güvenliği yanında,
Danışma ve Kılavuz Eleman ihtiyaçları da karşılanmaktadır.
Fiziki güvenlik, gözetleme, koruma, kollama ve danışma,
Resepsiyon hizmetleri,
Güvenlik Otomasyon Yönetimi,
Açık alan devriye hizmetleri,
Sunarken, kurumsal bir işletmenin ciddiyeti ve sorumluluğu ile hareket ederek, Güven, Kalite ve İSG 'le ilgili tüm yeterliliğe sahip olup personellerimizin mali mesuliyet sigortaları da ayrıca yapılmaktadır. 

E-bültenimize üye olun

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin :

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER YÖNETİM DANIŞMANLIĞI LTD. ŞTİ.

Adres Cevizli Mh. Zuhal Cad. No 46/C
Ritim İstanbul AVM A3 Blok K:3 D:12
P.K: 34846 Maltepe/İstanbul
Telefon 0 216 519 4898
0 532 799 1432
Email info@is-mic.com
Takip Edin